انتشار آلبومی با صدایی شبیه ناصر عبداللهی
بیست و ششم اردیبهشت 1395

به گزارش موسیقی موج

 

اولین آلبوم رسمی محسن نیکبخت با عنوان ˝می‌خوام برگردم˝ روز شنبه 25 اردیبهشت توسط شرکت ˝آوای مهر میهن˝ منتشر شد.

 

به نقل از هنرآنلاین ,  آهنگسازی قطعات آلبوم "می‌خوام برگردم" را مهرداد نصرتی (سه قطعه)، طوی‌جان نیازی، مسعود مفیدی و امیر هوشنگ شاهرخی انجام داده‌اند و حسین غیاثی، عبدالجبار کاکایی، ترانه مکرم، مریم بلوک، نیلوفر لاری‌پور، مهلا سلیمانی، حسین متولیان، اسماعیل فرزانه، مجید صالحی و عزیز عباسی ترانه سرایان آلبوم هستند.

مسعود مفیدی، طوی جان نیازی و امیر هوشنگ شاهرخی در بخش تنظیم قطعات آلبوم با این هنرمند همکاری کرده‌اند.

نکته حائز اهمیت این آلبوم شباهت صدا و خوانش محسن نیکبخت به مرحوم ناصر عبداللهی است که باعث شده این اثر از زاویه‌ای دیگر نیز مورد توجه قرار بگیرد و تداعی حس و حال آثار ناصر عبدللهی برای مخاطبان موسیقی زنده شود. همکاری این خواننده با مهرداد نصرتی در سه قطعه ازاین آلبوم که سابقه انتشار آثاری ماندگار را با ناصر عبداللهی در کارنامه‌اش دارد، از دیگر اتفاقات این آلبوم است که می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد.

در این آلبوم نوازندگان مطرح و متعددی از جمله ناصر رحیمی، حسین شریفی، بابک یوسفی، امید حجت، فیروز ویسانلو، پیام طونی، آرمین قیطاسی، مهران سراجیان، حسن فراهانی و ...حضور داشته‌اند. مسعود مفیدی میکس و مسترینگ این آلبوم را بر عهده داشته است و مهتاب رخصتی مدیر هنری آلبوم است. همچنین وعرفان جهانگیری نیز مدیریت اجرایی این اثر را بر عهده دارد.